Bilder Ytterfoder 1900-talets första hälft
Julius Dressler Österrike, majolika, signerad, stor modell, höjd 27,5, diameter 35 (mynningen med spricka samt glasyrslitage utmed)
Slutar om 2 timmar 27 minuter
Slutar om 2 timmar 28 minuter