Bilder Carl Milles 1875-1955
skulptur "Lilla Europa", 1900-talets första hälft, patinerad brons, signerad Carl Milles, höjd 13 (patineringen med åldersrelaterat slitage)
Slutar om 2 timmar 49 minuter
Slutar om 2 timmar 50 minuter