Bilder Bordspendyl nygotik
Bailly Fis Reins Frankrike 1800-tal, gjuten genombruten förgylld mässing, romerska siffror i porslin, höjd 39, bredd 36 (pendel och nyckel saknas, en siffra med sprickor)
Slutar om 3 timmar 22 minuter
Slutar om 3 timmar 23 minuter