Bilder Väggpendyl gustaviansk stil
tidigt 1900-tal, märkt C-A Carlsson Nyköping, träskuren dekor, förgylld med bladguld och slagmetall, krönande Vasakärve, 82x38
Slutar om 3 timmar 27 minuter
Slutar om 3 timmar 28 minuter