Auktioner Bahco Skiftnyckel

Bilder Bahco Skiftnyckel

Bahco Skiftnyckel

2 timmar 26 minuter

2024-11-16 19:33

40 SEK

Värdering: - SEK

Järnforsens Auktionshall

Prästnäs
570 81 Järnforsen

mikaelnibelius@gmail.com
Tel: 073-181 10 57

FRIMÄRKSALBUM Färöarna & Grönland

Värdering: -

Bud: 1 250 SEK

KARAFF & LIKÖRGLAS 12st. H:7,5 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

STEKFAT/UPPLÄGGNINGSFAT Kina 17/1800-tal 41*53 cm (nagg)

Värdering: -

Bud: 350 SEK

TRÄFIGUR trana & LÅDKAMERA

Värdering: -

Bud: 0 SEK