Bilder Tony Wåhlander, Olja på duk
Signerad, Wåhlander. Kvittens på baksida, motiv; "Österlen 1"
Bildmått:42 x 57,5 cm
Slutar om 9 timmar 15 minuter
Slutar om 9 timmar 15 minuter
Bildmått:42 x 57,5 cm
Slutar om 9 timmar 15 minuter
Slutar om 9 timmar 15 minuter