Bilder Tage Eriksson, olja på duk
Signerad, T. Eriksson -74.
Bildmått: 35,5 x 82 cm
Slutar om 8 timmar 59 minuter
Slutar om 8 timmar 59 minuter
Signerad, T. Eriksson -74.
Bildmått: 35,5 x 82 cm
Slutar om 8 timmar 59 minuter
Slutar om 8 timmar 59 minuter