Bilder Litografi, oidentifierad konstnär, signerad
Signerad litografi 1/50. "Gondolen"
Bildmått:38 x 46 cm
Slutar om 8 timmar 59 minuter
Slutar om 8 timmar 59 minuter
Bildmått:38 x 46 cm
Slutar om 8 timmar 59 minuter
Slutar om 8 timmar 59 minuter