Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Skrin med lock, svepteknik, signerad H. N-son

Bilder Skrin med lock, svepteknik, signerad H. N-son

Skrin med lock, svepteknik, signerad H. N-son

2 timmar 53 minuter

2024-11-24 15:16

350 SEK

Värdering: 200 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

Waku teleskopisk kombistege 5,3m

Värdering: 2 000

Bud: 1 250 SEK

Skänkkanna. Tenn, 1700/1800-talet.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Cobra telefon

Värdering: 400

Bud: 125 SEK

Höganäs krus 5L. G159

Värdering: -

Bud: 0 SEK