Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Olja på duk, oidentifierad konstnär

Bilder Olja på duk, oidentifierad konstnär

Olja på duk, oidentifierad konstnär

2 timmar 6 minuter

2024-11-17 17:46

Värdering: - SEK

60x50

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

Hans Verduijn, litografier, fågelkompositioner, 3st

Värdering: -

Bud: 220 SEK

RELIGIÖS SYMBOL, Jesus på korset, Gjuten massa, L: 48cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Parti julföremål bl.a tomtar största mått 50 cm x 30 cm

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Mård uppstoppad L=51

Värdering: 500

Bud: 550 SEK