Auktioner LJUSSTAKE, Ulla Nilsson, Signerad, Dia: 14,5cm

Bilder LJUSSTAKE, Ulla Nilsson, Signerad, Dia: 14,5cm

LJUSSTAKE, Ulla Nilsson, Signerad, Dia: 14,5cm

3 timmar 7 minuter

2024-11-17 19:55

200 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

Puffar, 2st, Vitra och Ikea

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 timmar 57 minuter

Säng, "Espeväv", Ikea, 90x200cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Soffa, grå moccaimitation

Värdering: -

Bud: 0 SEK

GUNNAR ANDER, kandelaber, lackerad metall, Ystad Metall, omkring 1900-talets mitt

Värdering: 1 000

Bud: 250 SEK