Bilder PAR KAROLINSKA RYTTARPISTOLER STARBUS
Svenska, tidigt 1700-tal, flintlås, lås signerade
STARBUS STOKHOLM, lås med graverad dekor,
järnbeslag, 51 cm
Slutar om 3 timmar 16 minuter
Slutar om 3 timmar 17 minuter