Bilder Tusen och en natt, 6 band, 1928
Slitage, skador samt fläckar.
Slutar om 9 timmar 3 minuter
Slutar om 9 timmar 3 minuter
Slitage, skador samt fläckar.
Slutar om 9 timmar 3 minuter
Slutar om 9 timmar 3 minuter