Auktioner Keramik & Porslin Parti kaffeservis, kaffegods mm

Bilder Parti kaffeservis, kaffegods mm

Parti kaffeservis, kaffegods mm

1 timme 47 minuter

2024-11-24 15:40

Värdering: 150 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

Orrefors, Olle Alberius, skål i glas samt Lars Hellsten, "Odyssey", vas i glas

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Signerad olja på pannå (hus) 36x44cm. M9

Värdering: -

Bud: 0 SEK

OLLE ALBERIUS (1926-1993), likörglas, 9 st, vinglas, 12 st, samt karaff, Orrefors

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Västmanland

Skolplansch Gumbi Ljunglöfs Sthlm 70x100cm. M46

Värdering: -

Bud: 0 SEK