Auktioner Guld, Silver & Smycken Guldring med 7 små diamanter, 18K

Bilder Guldring med 7 små diamanter, 18K

Guldring med 7 små diamanter, 18K

2 timmar 2 minuter

2024-11-24 15:41

1100 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

Serveringsvagn med löstagbar bricka. B119

Värdering: -

Bud: 440 SEK

Litografi, oidentifierad konstnär, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

SOFFBORD, 2000-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

RADIOGRAMMOFON, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK