Auktioner Glas Glasfat, Books i Kosta

Bilder Glasfat, Books i Kosta

Glasfat, Books i Kosta

1 timme 53 minuter

2024-11-24 15:46

150 SEK

Värdering: 150 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

Äldre potatispress. B111

Värdering: -

Bud: 0 SEK

ÖRHÄNGE, enskilt, samt EXTRALÄNKAR, guld, 18 k, ca 0,43 g, samt SNURREBUSS, guld, 14 k, ca 0,11 g

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Västmanland

Litografi, Reinhold Ljunggren, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

3st Stig Lindberg Gustavsberg Adam tallrikar/assietter. G116

Värdering: -

Bud: 90 SEK