Auktioner JORDGLOB, med belysning, kupa av glas, 1900-talets mitt

Bilder JORDGLOB, med belysning, kupa av glas, 1900-talets mitt

JORDGLOB, med belysning, kupa av glas, 1900-talets mitt

2 timmar 18 minuter

2024-11-15 18:56

400 SEK

Värdering: 400 SEK

Höjd ca 36 cm

OLJELAMPOR, LIKÖRSET med silverdekor & LOCKURNA H:22 cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Figurin, Wallendorf, Tyskland, porslin, längd 25 cm

Värdering: 500

Bud: 550 SEK

VÄGGPRYDNAD, Papegoja, Gjuten massa, L: 37cm, Smånagg, färgskav

Värdering: -

Bud: 0 SEK

NÖTKNÄPPARE, VYKORT, JULGRANSDEKORATIONER & LJUSSTAKAR

Värdering: -

Bud: 100 SEK