Bilder SERVISPORSLIN, 15 delar, Teichert, Meissen, 1900-talets första hälft
SERVISPORSLIN, 15 delar, Teichert, Meissen, 1900-talets första hälft
Bestående av två skålar på fot, höjd ca 14,5 cm, diameter ca 19-23 cm, tallrikarnas diameter ca 18,5 cm, stämplade MEISSEN
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK