Bilder VASER, 3 st, glas, bla Bertil Vallien, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft
Minaityrvas signerad Kosta Boda Bertil Vallien Artist Collection 48189 samt etikettmärkt, lilatonad vas etikettmärkt, gröntonad vas otydlig signerad, höjd ca 6 - 22 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK