Auktioner Leksaker HOCKEYSPEL, Stiga, ca 85x50cm (slitage, puck saknas)

Bilder HOCKEYSPEL, Stiga, ca 85x50cm (slitage, puck saknas)

HOCKEYSPEL, Stiga, ca 85x50cm (slitage, puck saknas)

1 timme 59 minuter

2024-11-17 19:26

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

GRAVLYKTOR 2st

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Figuriner 2 st, jade, Kina, 1900-talets andra hälft, längd 19 cm och mindre

Värdering: 400

Bud: 175 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT

Värdering: -

Bud: 100 SEK

IKEA "NYSJÖN" TVÄTTSKÅP

Värdering: -

Bud: 225 SEK