Bilder RAGNAR PERSSON (1905-1993), olja på duk, monogramsignerad och daterad -49
RAGNAR PERSSON (1905-1993), olja på duk, monogramsignerad och daterad -49
Figurscen vid hus, ca 78 x 53 cm, inkl ram 97 x 73 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK