Auktioner SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal

Bilder SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal

1 timme 47 minuter

2024-11-26 20:38

1200 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Sannolikt omarbetat från flintlåsgevär, Towern

STÅNKA H:23 cm & SVEPASK daterad 1877

Värdering: -

Bud: 60 SEK

KUDDAR Ca 45*45 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

GLASFAT, SOCKERSKÅL Rörstrand, TALLRIKAR Största Gustavsberg D:25,5 cm, BJÄLLROR mm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

ÄGGSET retro, BREVPRESSAR, FABIAN LAMPAN 1970-tal Design: Håkan Franson Fagerhult & VAS Ystad Brons H:21 cm (inskription)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 minuter