Bilder LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Gusums Bruk, 1900-talets början
LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Gusums Bruk, 1900-talets början
Dekor av gallerkant, stämplade Gusum, höjd ca 16 cm