Auktioner GÖRAN MALMVALL, soffa, Svensk fur, 1900-talets andra hälft

Bilder GÖRAN MALMVALL, soffa, Svensk fur, 1900-talets andra hälft

GÖRAN MALMVALL, soffa, Svensk fur, 1900-talets andra hälft

2 timmar 36 minuter

2024-11-24 18:08

2800 SEK

Värdering: 4 000 SEK

Furu, svängd rygg, sitthöjd ca 37, längd 120 cm

Frimärken stämplade Norge. A477/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Ljusstake, smide, kakel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Frimärken stämplade Norge. A478/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

DELAR TILL MATSERVIS 31 DELAR, "Maria", Rosenthal, H: 18cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK