Bilder ANDERS ZORN (1860‑1920), etsning, signerad Zorn i blyerts, i trycket daterad 1896
"Albert Besnard och hans modell", 23,5 x 16 cm, tot inkl ram ca 45 x 35 cm
Slutar om 4 timmar 11 minuter
Slutar om 4 timmar 11 minuter