Bilder ANDERS ZORN (1860‑1920), etsning, signerad och daterad i plåten Zorn 1907
"Sommar", bildstorlek ca 17,5 x 11,5 cm, tot inkl ram ca 37 x 27 cm
Slutar om 4 timmar 5 minuter
Slutar om 4 timmar 5 minuter