Bilder OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, sannolikt 1800-tal, osignerad
Klassiskt motiv, ca 127 x 62, inkl ram 132 x 67 cm
Extern förvaring. Vänligen kontakta oss en dag i förväg för bokning av visning
Slutar om 4 timmar 11 minuter
Slutar om 4 timmar 11 minuter