Bilder SPEGELLAMPETTER, 1 par, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal
SPEGELLAMPETTER, 1 par, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal
Förgyllda och bronserade, krönta med bandrosetter, för 1 ljus vardera, ca 63 x 42 cm