Bilder LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, empire, 1800-talets första hälft
LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, empire, 1800-talets första hälft
Heltäckande dekor, rund fotplatta, lös ljusmanschetter, höjd ca 24 cm