Bilder LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, sannolikt 1800-talets första hälft
Avsmalnande skaft, rund fotplatta, dekor av akantusblad, lösa ljusmanschetter, höjd ca 28 cm
Slutar om 4 timmar 14 minuter
Slutar om 4 timmar 14 minuter