Bilder SALONGSBORD, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft
Bronserad och förgylld, skiva av gråmelerad marmor, höjd ca 72, diameter 68 cm
Slutar om 4 timmar 3 minuter
Slutar om 4 timmar 3 minuter
Slutar om 4 timmar 3 minuter
Slutar om 4 timmar 3 minuter