Bilder SIXTEN FAGER (1920-2010), olja på duk, signerad
"Sommarsnö", ca 44 x 36 cm
À tergo med dedikation "Elin! Ett försenat men hjärtligt grattis på din högtidsdag! Dessutom god jul 1976! Från Birgit o Sixten"
Slutar om 4 timmar 9 minuter
Slutar om 4 timmar 9 minuter