Bilder GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965), olja på pannå. signerad och daterad 53
GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965), olja på pannå. signerad och daterad 53
"Röd Fisk", 38 x 46 cm
Slutar om 7 timmar 33 minuter