Bilder MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948), olja på duk, signerad och daterad 47
MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948), olja på duk, signerad och daterad 47
"Domherrar", ca 50 x 59 cm
Slutar om 7 timmar 20 minuter