Bilder OLLE BAERTLING (1911-1981), färgserigrafi, signerad och numrerad 65/300, daterad 1956-68
"Nobi", ur sviten "The Angles of Open Form Infinite Space from Cinètisme to Open Form 1949 - 1968", signerad Baertling, daterad 1956-68 samt numrerad 65/300 med kulspetspenna, bladmått 19 x 35 cm
Slutar om 7 timmar 13 minuter