Auktioner BEVERLOO CORNEILLE (Nederländerna, 1922-2010), färgserigrafi på duk, signerad och daterad 2000, numrerad 11/120
Bilder BEVERLOO CORNEILLE (Nederländerna, 1922-2010), färgserigrafi på duk, signerad och daterad 2000, numrerad 11/120
BEVERLOO CORNEILLE (Nederländerna, 1922-2010), färgserigrafi på duk, signerad och daterad 2000, numrerad 11/120
Figurkomposition, ca 63 x 53,5 cm
Slutar om 7 timmar 9 minuter