Auktioner BEVERLOO CORNEILLE (Nederländerna, 1922-2010), färglitografi, signerad och daterad 87, numrerad 170/250
Bilder BEVERLOO CORNEILLE (Nederländerna, 1922-2010), färglitografi, signerad och daterad 87, numrerad 170/250
BEVERLOO CORNEILLE (Nederländerna, 1922-2010), färglitografi, signerad och daterad 87, numrerad 170/250
Figurkomposition, bildstorlek ca 55 x 67 cm, tot inkl ram ca 77 x 88 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK