Bilder ULF LUNDELL (född 1949), olja på duk, monogramsignerad och daterad 99
ULF LUNDELL (född 1949), olja på duk, monogramsignerad och daterad 99
"Picollo", 71 x 90 cm
Slutar om 7 timmar 43 minuter