Bilder LINDORM LILJEFORS (1909-1985), olja på pannå, signerad och daterad 44
LINDORM LILJEFORS (1909-1985), olja på pannå, signerad och daterad 44
Landskap med älg och gråhund, mått 72x90
Slutar om 7 timmar 10 minuter