Auktioner OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956), olja på pannå, signerad och daterad 1949

Bilder OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956), olja på pannå, signerad och daterad 1949

OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956), olja på pannå, signerad och daterad 1949

13 timmar 36 minuter

2024-11-25 18:30

1600 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Fjällandskap från Kvickjokk, ca 59 x 82 cm

A GERMAN WHEEL-LOCK RIFLE

Värdering: 12 000

Bud: 11 500 SEK

Slutar om 4 timmar 6 minuter

PISTOLKARBIN, HELVIGS KONSTRUKTION

Värdering: 12 000

Bud: 15 000 SEK

Slutar om 4 timmar 6 minuter

PARADKARBIN

Värdering: 15 000

Bud: 16 500 SEK

Slutar om 4 timmar 6 minuter

FLINTLÅSSTUDSARE m/1804

Värdering: 17 000

Bud: 14 000 SEK

Slutar om 4 timmar 6 minuter