Auktioner JOSEF FRANK, 1 par gardinlängder, "Vegetable tree", linne, Firma Svenskt Tenn,

Bilder JOSEF FRANK, 1 par gardinlängder, "Vegetable tree", linne, Firma Svenskt Tenn,

JOSEF FRANK, 1 par gardinlängder, "Vegetable tree", linne, Firma Svenskt Tenn,

4 timmar 9 minuter

2024-11-25 19:06

5400 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Fodrad textil, med påsydda veckband, märkta med etikett Svenskt Tenns Sömnadsateljé, ca 230 x 120 cm

FRANCOIS MORELLET (1926-2016), färgserigrafi, signerad och numrerad 71/300

Värdering: 2 000

Bud: 600 SEK

Slutar om 3 timmar 3 minuter

Skänk, furu, avlutad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 timmar 3 minuter

Sideboard, valnöt, 1940-tal

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 timmar 3 minuter

Vitrinskåp, med blyinfattat glas och gråmålat med blå insida

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 timmar 3 minuter