Auktioner OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, målning på siden, Kina, Qingdynastin, 1700-/1800-tal

Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, målning på siden, Kina, Qingdynastin, 1700-/1800-tal

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, målning på siden, Kina, Qingdynastin, 1700-/1800-tal

2 timmar 23 minuter

2024-11-24 19:38

15000 SEK

Värdering: 10 000 SEK

Färgpigment på siden, med flera stämplar och med text, figurer i landskap, målningen ca 158 x 82 cm, ram av textil

Persianpäls

Värdering: -

Bud: 0 SEK

SKÅLAR & LJUSLYKTA Iittala

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Fårskinnspäls

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Fårskinnspäls

Värdering: -

Bud: 0 SEK