Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, målning på siden, Kina, Qingdynastin, 1700-/1800-tal
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, målning på siden, Kina, Qingdynastin, 1700-/1800-tal
Färgpigment på siden, med flera stämplar och med text, figurer i landskap, målningen ca 158 x 82 cm, ram av textil