Bilder JENNY NYSTRÖM (1854-1946), olja på duk, signerad och daterad Klubben 1910
JENNY NYSTRÖM (1854-1946), olja på duk, signerad och daterad Klubben 1910
Svampskog, ca 49 x 33 cm
Slutar om 7 timmar 46 minuter