Auktioner LAURITZ HAALAND (1855-1938), olja på duk, signerad och daterad 95

Bilder LAURITZ HAALAND (1855-1938), olja på duk, signerad och daterad 95

LAURITZ HAALAND (1855-1938), olja på duk, signerad och daterad 95

1 timme 59 minuter

2024-11-24 20:26

10000 SEK

Värdering: 12 000 SEK

Skärgårdsmotiv med fiskare och valar, ca 39 x 59 cm

Parti metallföremål

Värdering: -

Bud: 60 SEK

KRUKA Raus 3L H:19 cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Diverse glasföremål

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Diverse metallföremål

Värdering: -

Bud: 0 SEK