Bilder LAURITZ HAALAND (1855-1938), olja på duk, signerad och daterad 95
LAURITZ HAALAND (1855-1938), olja på duk, signerad och daterad 95
Skärgårdsmotiv med fiskare och valar, ca 39 x 59 cm