Bilder JOAN MIRÓ (Spanien, 1893-1983), etsning och färgakvatint, signerad och numrerad X/L
Ur ”Le marteau sans maître”, 1976, bladstorlek ca 44 x 67 cm
(Litt: Dupin 967)
Slutar om 7 timmar 22 minuter