Auktioner SKÅL, keramik, Longwy, Frankrike, sannolikt 1900-talets mitt

Bilder SKÅL, keramik, Longwy, Frankrike, sannolikt 1900-talets mitt

SKÅL, keramik, Longwy, Frankrike, sannolikt 1900-talets mitt

1 timme 33 minuter

2024-11-24 20:48

1500 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Dekor av figurscen, höjd ca 13, diameter 30 cm

Diverse retroglas 6 delar

Värdering: -

Bud: 0 SEK

VÄGGPLATTA stengods, Börje Skogh Gustavsberg 1975 23*23 cm

Värdering: -

Bud: 325 SEK

SKÅL & TALLRIKAR 9st Arabia "Kosmos" Gunvor Olin-Grönqvist,1960-tal D:26 cm

Värdering: -

Bud: 350 SEK

Diverse retroglas

Värdering: -

Bud: 0 SEK