Auktioner Guld, Silver & Smycken Medalj, 23k/18k guld, vikt 16,5 gram

Bilder Medalj, 23k/18k guld, vikt 16,5 gram

Medalj, 23k/18k guld, vikt 16,5 gram

2 timmar 12 minuter

2024-11-24 18:43

10600 SEK

Värdering: 8 000 SEK

Medalj, 23k/18k guld, bruttovikt med band 16,5 gram, kommer i ask

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Tallrik, Kina

Värdering: -

Bud: 280 SEK

TAVLA Lennart Sand -83, olja på duk. 59x40cm bildytans mått

Värdering: -

Bud: 175 SEK

TAVLA Lars Norman, litografi nr 13/360. 54x42cm bildytans mått

Värdering: -

Bud: 125 SEK

LEKSAKSBILAR M.M

Värdering: -

Bud: 90 SEK