Auktioner Klockor & Ur Lagonda, 20 mm, 18k guld, 60-tal

Bilder Lagonda, 20 mm, 18k guld, 60-tal

Lagonda, 20 mm, 18k guld, 60-tal

1300 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Damarmbandsur, Lagonda, 20 mm, 18k guld, ca 1960-tal

Boett
Ca 20 mm exkl. krona (25 mm lug-to-lug), 18k guld, skruvboett, ej signerad krona, plexiglas

Urtavla/visare
Ljus urtavla med applicerade guldfärgade stavindex, guldfärgade visare utan lysmassa

Urverk
Manuellt

Band/länk
Saknar band

Serienummer/Boettnummer
693 04 02

Bruttovikt
10,3 gram

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Opel Combo Van 1.3 CDTI -2013 (NJO374)

Värdering: -

Bud: 31 000 SEK

Slutar om 3 timmar 28 minuter

TRAPPSTEGE 8-STEGS

Värdering: -

Bud: 1 100 SEK

Slutar om 3 timmar 29 minuter

RULLSTÄLLNING

Värdering: -

Bud: 5 500 SEK

Slutar om 3 timmar 30 minuter

RULLSTÄLLNING

Värdering: -

Bud: 4 800 SEK

Slutar om 3 timmar 31 minuter