Auktioner Belysning Taklampa, grönt glas, 60-tal, diameter 30 cm

Bilder Taklampa, grönt glas, 60-tal, diameter 30 cm

Taklampa, grönt glas, 60-tal, diameter 30 cm

2 timmar 41 minuter

2024-11-24 18:58

200 SEK

Värdering: 400 SEK

Taklampa, grönt överfångsglas med gulddekor, ca 1900-talets mitt, diameter 30 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Diverse böcker,13 st

Värdering: -

Bud: 0 SEK

TACOSET

Värdering: -

Bud: 90 SEK

LIKÖRSET & SNAPSGLAS H:7 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

JORMA VENNOLA "PAULA" GLAS

Värdering: -

Bud: 80 SEK