Bilder HAG HANS ENGSTEDT
Litografi, "Älgjakt", signerad samt numrerad 81/220, ram 50x61 cm, passepartout 31x42 cm. (vån3)
Slutar om 18 timmar 24 minuter
Slutar om 18 timmar 25 minuter